Clear Sky MORSIDE'DA HAVA 30 °C / 86 °F

Organizasyon

Morside glamping ekibi olarak düzenlemek istediğiniz bütün sosyal oluşumlar için profesyonel yeteneklerimiz, deneyimimiz ve amatör hevesimizle sizin yanınızdayız. Biz Morside glamping tatil kadrosu olarak sizleri müşterilerimiz olarak görmüyoruz. Sizler bizim için Morside ailemize dahil ettiğimiz yakınlarımızsınız. Bu nedenle tatillerde yanınızda olmanın yanı sıra, yaşamınızdaki bütün özel kutlama ve toplantılarda da sizlerle olmayı hedefliyoruz.

Doğum günü organizasyonları, düğün organizasyonları, nişan toplantıları, kına eğlenceleri veya birlikte olmak istediğiniz kafa dengi arkadaşlarınızla kutlama yapmak istediğiniz her olayda sizinleyiz.

Morside glamping,  düzenlenen kutlamalar ya da özel organizasyonlarda, size mükemmel bir ortamda otel konforu sağlayarak kutlama deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor.

Dünyanın en kaliteli yiyecek ve içeceklerinin tadına bakarak, eğlence dolu geçireceğiniz büyük bir gün ve geceden sonra tercihinize bağlı olarak iyice dinlenip zindeleşmeniz için size parti topluluğundan yeterince uzakta bir istirahat ortamı da sağlıyoruz.

Aksiyonun içinde olmanın sizin için önemli olduğu partiler düzenlemek ve sosyalleşmek istediğinizde mutlaka bizimle temas kurun.

Paylaş