YAŞAMINIZA PIRILTILI ANILAR KATMA FIRSATI MORSIDE‘DA!

Günlük hayatın karmaşasında tabiat Ana’yı unutuyoruz, zaman zaman özlemle aklımızdan geçtiğinde ise  yüreğimizden bir ses en kısa zamanda ona bir şans vermemiz gerektiğini söylüyor. Ama gerçek bir kamp kurma fikri sizi ürküttüğü için hemen bu fikirden vazgeçiyorsanız, hemen bizimle temas kurun. Birlikte  lüks kamp trendi glamping akımına girelim ve sizin için açık havayı yönetilebilir hale getirelim. Glamorous ve kamp kelimelerinin birlikte anılmasının başlangıcı 2005’li yıllara dayanır. 2005 Yılından bu yana gittikçe gelişen glamping akımı her gün biraz daha gelişerek yayıldı.

Böylece açık hava maceralarına yeni bir boyut geldi. Kamp kuralları baştan sona değişti.  Değişmeyen tek şey, temel konsept en temel yapınızda var olan ‘’doğayla bir olmak’’ kavramı oldu.

Amacımız deniz kıyılarının engin büyüleyiciliği ve göz kamaştırıcı orman manzaralarına kadar bir sonraki tatilinizi planlarken bu mekanları aklınızdan çıkarmamanız her hatırlayışınızda içinizin mutluluk ve huzurla dolmasıdır.

Sizler için özenerek titizlikle hazırladığımız lüks orman ve deniz kenarı evlerinde, eksiksiz mutfak malzemeleri ve konforlu mobilyaları arasında dinlenerek, çeşitli sporları yapabilirsiniz. Muhteşem gün batımları, pitoresk manzara ve çok daha fazlası ile sizleri bekliyoruz. Glamping tatili ile diğer tatil anılarınız arasında en göz alıcı deneyimi yaşamanızı istiyoruz.

Amacımız yaptığımız çalışmalar, hazırladığımız konseptler ile turizm sektörüne yepyeni bir soluk getirirken kamp düşmanlarını bile glamping tatili için can atar hale getirmektir.

MORSIDE'I KEŞFET!

MORDOĞAN'DA DOME GLAMPING DENEYİMİ

YORUMLAR

Morside'ı ziyaret eden misafirlerimizin kıymetli düşünceleri!