Clear Sky MORSIDE'DA HAVA 27 °C / 80 °F

Kahvaltı

Tatil sonrasında da yaşamımıza sağlıklı devam etmek için, tatilde de metabolizmanızın çalışmasını ihmal etmemelisiniz. Glamping tatili yapmak sağlığınızı ihmal etmek anlamına gelmemeli… Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu bilmeyenimiz kalmadı. Nerde olursanız olun güne zinde başlamanın anahtarı kahvaltıdır.

Morside glamping çadırı içinde uyandıktan sonra, ormanın sesleri arasında güne lezzetli bir kahvaltı ile başlayın. Çeşitli içecekler eşliğinde sıcacık ekmeğin kokusu, hem tatlı hem tuzlu çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerin tadını çıkarabileceğiniz büyüleyici yaşam alanları sizi sarsın. Sizin için en doğal şartlarda elde ettiğimiz lezzetli ve favori malzemelerle hazırladığımız kahvaltılarımızın tadına bakın.

Kahve, süt çay, İtalyan ekspressosu, kapuçino ya da yoğurt ile çeşitli tahıl gevrekleri, kaliteli bal, taze meyveler, taze meyve suları, bisküviler, çeşitli tereyağ ve peynir seçenekleri, ev yapımı reçeller, taze kruvasanların bulunduğu 25 çeşit içeren serpme kahvaltı düzenlememizi görür görmez, farkını derhal anlayacaksınız.

Sizden bir ricamız özel diyet gereksinimleriniz ya da tercihleriniz varsa, lütfen rezervasyon sırasında bildiriniz. Böylece bize isteklerinizi karşılamak için elimizden geleni yapmanın mutluluğunu yaşama fırsatı verin.

Tercihinize göre  Morside Restaurant’ta , Mordoğan’ın etkileyici görüntüleri arasında en yüksek kalite standartlarımızla hazırlanan kahvaltı sofralarında sizleri görmekten ayrı bir mutluluk duyuyoruz.

Paylaş